Mani sauc Oksana.


Strādāju portretu fotoattēlu žanrā. Ir sava studija, kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 62. 


Kopš 2020. gada uzņemu arī lietišķos jeb biznesa portretus un produktu foto. 


Pieredzi reportāžos ieguvu sadarbojoties ar tādam iestādēm kā: Nacionālais Mākslas muzejs, Rīgas Birža, Skulpturu mežs, Dekoratīvais mākslas muzejs, Ogres vēstures un mākslas muzejs .


Patīk mājas fotosesijas, kas ir maksimāli tuvas dokumentālajam žanram. Arī daudz strādāju akts žanrā (kailfoto vai nude art).


Varu bildēt praktiski jebkurā vietā: savā studijā, jebkurā citā studijā, mājās, birojā, dabā.


Varu strādāt ar dabas gaismu, studijas vai video gaismu. Ir pilns aprīkojuma komplekts (kameras, objektīvi no 28 līdz 130mm, studijas un video gaismas avoti), ko varu atvest līdzi fotosesijas vietā. 


Ir pašnodarbinātas spersonas statuss, par darbu izrakstu rēķinu un pieņemu honorāru uz bankas kontu.


Ir auto, mobila.

Valodas: krievu, latviešu, angļu.Savā darbā dodu priekšroku Leica un NikonAttēls, ko uzņem šīs kameras, manai uztverei ir visperfektākais. 


Savam sirdspriekam uzņemu bildes arī uz filmiņu Nikon Fe2 un veco Leica X1. Uz klientiem skatos caur Leica Q2 un NikonZ7 kameru objektīviem.

Izpētiet manu portfolio uzmanīgi!

Esmu perfekcioniste un izturos nopietni pret katru sīkumu. Esmu pieradusi strādāt precīzi pēc plāna. Pirms fotosesijas man patīk visu sīki un smalki apspriest. Esmu droša, ka kvalitatīva komunikācija pirms fotosesijas, iepazīšanas posmā pasargā gan mani, gan jūs no nepamatotām cerībām vienam pret otru. Jo tuvāk mēs iepazīsimies, jo labāks būs rezultāts, un mēs izvairīsimies no nepatīkamiem pārsteigumiem. Ja jūs pilnībā uzticaties man un manam skatījumam uz jums, pārliecinieties, vai jums tiešām patīk mans stils un mani darbi. 

Publikācijas