Mani sauc Oksana.


Strādāju portretu fotoattēlu žanrā. Fotografēju vīriešus un sievietes, ģimenes, pārus. Man ir sava studija, kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 62. 

Patīk mājas fotosesijas, kas ir maksimāli tuvas dokumentālajam žanram.


Kopš 2020. gada uzņemu arī lietišķos jeb biznesa portretus un veidoju saturu veikaliem, tūrisma un izklaides jomas pārstāvjiem, privātiem zīmoliem, tostarp, stilistiem, vizāžistiem un radošo profesiju pārstāvjiem. 


Varu bildēt praktiski jebkurā vietā: savā studijā, jebkurā citā studijā, Jūsu mājās vai birojā. Man ir pilns aprīkojuma komplekts, ko varu atvest līdzi fotosesijas vietā. Savā darbā dodu priekšroku Leica un NikonAttēls, ko uzņem šīs kameras, manai uztverei ir visperfektākais. 


Savam sirdspriekam uzņemu bildes arī uz filmiņu Nikon Fe2 un veco Leica X1. Uz klientiem skatos caur Leica Q2 un NikonZ7 kameru objektīviem.

Izpētiet manu portfolio uzmanīgi!

Esmu perfekcioniste un izturos nopietni pret katru sīkumu. Esmu pieradusi strādāt precīzi pēc plāna. Pirms fotosesijas man patīk visu sīki un smalki apspriest. Esmu droša, ka kvalitatīva komunikācija pirms fotosesijas, iepazīšanas posmā pasargā gan mani, gan jūs no nepamatotām cerībām vienam pret otru. Jo tuvāk mēs iepazīsimies, jo labāks būs rezultāts, un mēs izvairīsimies no nepatīkamiem pārsteigumiem. Ja jūs pilnībā uzticaties man un manam skatījumam uz jums, pārliecinieties, vai jums tiešām patīk mans stils un mani darbi. 

Publikācijas